bilety
linkedin
    
 Aktualności
19.02.2018
Co zrobić, aby zostać zapamiętanym przez Klienta, znaleźć niepowtarzalne wyróżniki swojej marki oraz odpowiednio je zakomunikować? Podczas targów MEBLE POLSKA 2018 odpowiedź na to pytanie poznają uczetnicy prelekcji "Jak zbudować wyróżniającą się markę i komunikację dla firmy meblowej na polski i międzynarodowy rynek?"

[ więcej ]


14.02.2018
Podczas targów MEBLE POLSKA 2018 swoją ofertę przedstawi bardzo szeroka reprezentacja firm. Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu wyrazili wszyscy najważniejsi polscy producenci zainteresowani poszukiwaniem nowych kontaktów eksportowych, dzięki czemu ponownie będzie to największa na świecie prezentacja możliwości produkcyjnych polskiej branży meblarskiej.

[ więcej ]


12.02.2018
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa meblowego”. Seminarium poprowadzi dr Tomasz M. Zieliński - jeden z najlepszych polskich ekspertów z zakresu zarządzania i controllingu oraz systemów do zarządzania kosztami i rentownością.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Następna edycja: MEBLE POLSKA 2018 - Poznań, 6-9.03.2018

Zobacz:

[ Wstecz ]

Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact