Aktualności
26.06.2017
Zapraszamy profesjonalnych zwiedzających związanych z branżą meblarską do skorzystania z dofinansowania przyjazdu na targi FURNICA, DREMA i SOFAB 2017, które odbędą się w Poznaniu od 12 do 15 września. W pakiecie zwrot kosztów dojazdu w jedną stronę*, bezpłatny parking w pobliżu wejścia na targi i bezpłatny wstęp na ekspozycję!

[ więcej ]


22.06.2017
Przedstawiciele firm meblarskich optymistycznie patrzą w przyszłość. Aż 37% respondentów przewiduje wzrost sprzedaży w branży meblowej w 2017 roku - wynika z badania przeprowadzonego przez firmę doradczą KPMG.

[ więcej ]


06.06.2017
Sukces targów Meble Polska 2017 jest odzwierciedleniem dynamiki polskiego przemysłu meblarskiego i przełomu, jaki w nim się dokonał. Sprzyjają mu przesunięcia w globalnej tektonice zakupów. Poznańskie targi promują się jako kontraktacyjne i rzeczywiście znów spełniają tę funkcję - tak w skrócie można podsumować entuzjastyczną relację Geralda Schultheißa zamieszczoną w magazynie "Möbelmarkt".

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


28.05.2017
Rozstrzygnięte zostało głosowanie na najlepszy zdaniem Konsumentów produkt targów MEBLE POLSKA 2017.

[ więcej ]


20.04.2017
Edycja 2017 największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyły się w Poznaniu od 14 do 17 marca, potwierdziła wyjątkową rolę targów MEBLE POLSKA, jako jednego z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskiej produkcji meblowej. Coraz częściej wydarzenie to zaliczane jest do elitarnego grona najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Europie.

[ więcej ]


10.04.2017
- Jestem pod wrażeniem jakości prezentacji. Targi Meble Polska to impreza na najwyższym poziomie, porównywalna do targów w Mediolanie czy Kolonii - mówi w rozmowie z MTP TV redaktor naczelny niemieckiego magazynu branży meblowej "Möbel Kultur" Sascha Tapken.

[ więcej ]