Aktualności
19.02.2018
Co zrobić, aby zostać zapamiętanym przez Klienta, znaleźć niepowtarzalne wyróżniki swojej marki oraz odpowiednio je zakomunikować? Podczas targów MEBLE POLSKA 2018 odpowiedź na to pytanie poznają uczetnicy prelekcji "Jak zbudować wyróżniającą się markę i komunikację dla firmy meblowej na polski i międzynarodowy rynek?"

[ więcej ]


14.02.2018
Podczas targów MEBLE POLSKA 2018 swoją ofertę przedstawi bardzo szeroka reprezentacja firm. Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu wyrazili wszyscy najważniejsi polscy producenci zainteresowani poszukiwaniem nowych kontaktów eksportowych, dzięki czemu ponownie będzie to największa na świecie prezentacja możliwości produkcyjnych polskiej branży meblarskiej.

[ więcej ]


12.02.2018
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa meblowego”. Seminarium poprowadzi dr Tomasz M. Zieliński - jeden z najlepszych polskich ekspertów z zakresu zarządzania i controllingu oraz systemów do zarządzania kosztami i rentownością.

[ więcej ]


25.01.2018
RUST, wieloletni i tegoroczny wystawca targów MEBLE POLSKA ze względu na osiągnięcia i zasługi w branży mebli kuchennych został zaproszony do udziału w wystawie MAKING ROOM: Housing for Changing America w Narodowym Muzeum Budownictwa w Waszyngtonie!

[ więcej ]


18.12.2017
Aby uczynić ekspozycję bardziej przejrzystą i ułatwić zwiedzającym jej zwiedzanie uporządkowaliśmy nieco układ tematyczny stoisk w pawilonach. Dowiedz się, gdzie szukać poszczególnych rodzajów mebli...

[ więcej ]


18.12.2017
Jubileuszową edycję areny DESIGN, niezwykłego wydarzenia towarzyszącego co roku targom MEBLE POLSKA, zainauguruje tym razem wyjątkowy duet: Patrice Bert i Christian Werner. Obaj współpracują z marką LIGNE ROSET.

[ więcej ]


27.11.2017
Aktualny bilans zgłoszeń wskazuje, że podczas przyszłorocznej edycji największych międzynarodowych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej MEBLE POLSKA (6-9.03.2018) znów swoją ofertę przedstawi rekordowa reprezentacja firm.

[ więcej ]


08.11.2017
Pierwsza edycja Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW potwierdziła, że w kalendarzu targów jest miejsce na organizację na jesień w Warszawie wydarzenia skierowanego zarówno do profesjonalnej publiczności, jak i klientów ostatecznych, poszukujących meblowych i wnętrzarskich nowości i inspiracji. Organizator – Międzynarodowe Targi Poznańskie – zapowiada kontynuowanie tego projektu w przyszłym roku w znacznie większym zakresie.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact