Producenci mebli tapicerowanych zjadą do Poznania

W dniach 12 - 14 listopada w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab 2013. W ramach ekspozycji swoją ofertę zaprezentują producenci materiałów obiciowych, tkanin i skór, komponentów, elementów i systemów do produkcji mebli tapicerowanych. Co w tym roku czeka nas na targach SoFab?

Nowości

Producenci branży meblowej potrzebują nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które wychodzą naprzeciw ich specyficznym, branżowym oczekiwaniom. Jedną ze zgłoszonych nowości produktowych jest specjalistyczny konfigurator firmy Graphcom, za pomocą którego operator wybiera z dostępnych opcji parametry zamówienia i definiujące wyrób. System automatycznie sprawdza czy produkt jest prawidłowo skonfigurowany i zakładana jest jego kartoteka magazynowa.

Forum Trendów – Trend Design

Tegoroczna edycja, prowadzona przez wybitnego specjalistę dr Marka Borowińskiego, koncentrować się będzie na tendencjach i trendach jakie panować będą na rynku w roku 2014. Oprócz tematów związanych z design’em, kolorami czy trendami w dziedzinie materiałów obiciowych, poruszone zostaną aspekty bardziej przyziemne, jednak niezwykle ważne dla działania firmy. E-Visual Merchandising, najnowsze trendy w komunikacji marketingowej, negocjacje handlowe czy rozwój i promocja marki – to również zagadnienia jakie czekają na uczestników Forum Trendów.

Strefa Projektantów Tkanin po raz drugi!

Podczas Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab 2013, zobaczyć będzie można, już po raz drugi, przestrzeń specjalną Strefy Projektantów Tkanin. Miejsce to zostanie oddane w ręce studentów projektujących tkaniny we wszelkich technikach, w których są tworzone tkaniny dekoracyjne i obiciowe. Najzdolniejsi studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów oraz utorowanie sobie drogi do przyszłych sukcesów zawodowych.

Wśród firm, których stoiska i najnowsze produkty będzie można zobaczyć na targach, znajdują się: Api, Doser, Extrem, Graphcom, Polontex, ITM, Dekoma czy Ridex.

Targi potrwają w terminie 12-14 listopada. Wstęp dla osób związanych z branżą mebli tapicerowanych, po wcześniej rejestracji, bezpłatny.

Więcej na: www.sofab.pl

Wstecz