bilety
linkedin
linkedin
    
 Aktualności
15.03.2019
Cztery dni intensywnych rozmów i negocjacji biznesowych na stoiskach wystawców Meble Polska za nami. Po raz kolejny poznańskie kontraktacje meblowe potwierdziły swą wyjątkową rolę jednego z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli.

[ więcej ]


14.03.2019
Tysiące hurtowych dystrybutorów mebli przyjechało do Poznania, by kontraktować nowego kolekcje na kolejny sezon na targach MEBLE POLSKA 2019. Zapraszamy do galerii..

[ więcej ]


14.03.2019
Zapraszamy na kolejny dzień na targach MEBLE POLSKA. W programie znów mnóstwo ciekawych prelekcji i warsztatów. Dowiecie się m. in., jak zyskać klientów do salonu meblowego czy jak utrzymać zysk w czasach spowolnienia. A w południe kolejne gwiazdy ARENY DESIGN: David Geckeler & Frank Michels.

[ więcej ]


14.03.2019
W piątek 15 marca ekspozycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i ARENA DESIGN dostępna będzie nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich chcących zapoznać się z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i nowoczesnym wzornictwie. Bilet wstępu dla osób niezwiązanych z branżą meblową i wnętrzarską kosztuje w tym dniu tylko 25 zł.

[ więcej ]


13.03.2019
Dziś podczas targów MEBLE POLSKA przedstawiono założenia "Strategii marki polskiej branży meblarskiej”, która ma wzmacniać rozpoznawalność i konkurencyjność polskich mebli na rynkach międzynarodowych.

[ więcej ]


13.03.2019
Już po raz kolejny marka VOX zajęła cały pawilon 10. Tym razem we wnętrzu powstał dwukondygnacyjny, w pełni wyposażony dom.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej

Zobacz:

[ Wstecz ]
Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni