Zarezerwuj stoisko! 🔥📣🔥📣 Ostatnia wolna powierzchnia w pawilonach! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

BUY POLAND czyli wspieramy polski eksport

Podziel się

W oczekiwaniu na kolejną edycję targów MEBLE POLSKA, która odbędzie się 23-26 lutego 2021 roku, prężnie działamy z nasza platformą BUY POLAND, która ma na celu promocję polskich producentów i przedsiębiorców na rynku zagranicznym.

Buy Poland to narzędzie, którego zadaniem jest pomoc zagranicznym klientom w znalezieniu właściwych dostawców w Polsce. Katalog zawiera informacje o kluczowych producentach działających od wielu lat na rynkach międzynarodowych z najsilniejszych polskich branż. Jako pierwszy do katalogu Buy Poland trafił sektor meblarski. W ten sposób chcemy pomóc polskim producentom mebli w trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie znaleźli.

W ciągu kilku tygodni od startu, serwis zgromadził ponad 3 000 handlowców z 71 krajów. Wśród zagranicznych użytkowników największą grupę stanowią kupcy z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chin, Ukrainy, Litwy, Rumunii, Estonii, Japonii, Białorusi, Holandii, Czech, Francji, Włoch, Słowacji, Bułgarii i Węgier. Działaniom portalu towarzyszy szeroka promocja zagraniczna. Zachęcamy do zapoznania się z krótką prezentacją, która pokazuje skalę naszych działań i ich efekty.

Więcej https://www.buypoland.pl/

Skontaktuj się z nami:

Barbara Kajzerska
Paulina Nowakowska
Martyna Wlekły
Martyna Wlekły