Nadal przyjmujemy zgłoszenia wystawców❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Promocyjne ceny do 30 października

Podziel się

Do końca października obowiązuje najbardziej atrakcyjna oferta dla firm, chcących wziąć udział w Targach MEBLE POLSKA 2022 - największych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą sie od 22 do 25 lutego 2022 r. Z promocyjnych cen skorzystają wszyscy wystawcy, którzy zamówią powierzchnię do 30 października.

 

Meblarze spragnieni targów

Kolejne targi MEBLE POLSKA odbędą się w zwykłym terminie 22-25 lutego 2022 r.  - Przyjmujemy już zgłoszenia od firm chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Swoją obecność w Poznaniu w lutym 2022 potwierdziła już zdecydowana większość stałych wystawców. Także zagraniczni producenci, głównie z Europy Wschodniej, ale nie tylko, dopytują o możliwość zaprezentowania swojej oferty. Wszystko wskazuje na to, że lutowe targi meblowe w Poznaniu będą tak duże, jak w 2020 r. Także kupcy meblowi z Polski i zagranicy dopytują już o możliwość rejestracji. Cała branża czeka nie tylko na kolejne kontraktacje meblowe, ale też na możliwość spotkania po dwuletniej przerwie – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.

 

Zarezerwuj powierzchnie już dziś!

Organizator targów – Grupa MTP – zachęca do zgłaszania udziału firm w targach do 30 października. – Dzięki temu wystawcy mają gwarancję zastosowania najkorzystniejszej ceny powierzchni a my będziemy mogli już w listopadzie przystąpić do lokalizacji stoisk w pawilonach i rozpocząć promocję wystawców wśród potencjalnych zwiedzających – wyjaśnia Józef Szyszka. Jak dodaje, w związku z dużym zainteresowaniem udziałem w targach MEBLE POLSKA 2022 warto dokonać rezerwacji powierzchni w Strefie Wystawcy już dziś.

 

Standardy bezpieczeństwa

Grupa MTP działa zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. W trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających podjęto szereg działań. Podczas wydarzeń zapewniany jest odpowiedni dystans pomiędzy uczestnikami wydarzeń. Jest to możliwe dzięki dużej powierzchni targów (150 tys. mkw.). Przed wejściem wszyscy uczestnicy, zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, wypełniają ankietę epidemiologiczną. Mogą to zrobić również elektronicznie (dokument na stronie wydarzeń). Każdy z uczestników zobowiązany jest do zakrywania nosa i ust w pomieszczeniach zamkniętych, poza lokalami gastronomicznymi podczas spożywania posiłku. Zalecane jest również noszenie maseczek na zewnątrz w przypadku przebywania w większej grupie. Każda osoba wchodząca i wychodząca z terenu targów zobowiązana jest do dezynfekcji dłoni.

Aby ograniczyć liczbę kontaktów między uczestnikami wydarzeń a pracownikami Grupy MTP, sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w formie online. Każda impreza targowa ma odpowiednie zabezpieczenie medyczne, a wszystkie obiekty są regularnie czyszczone. Wydajna wentylacja zapewnia częstą wymianę powietrza w pawilonach. - Z dużą starannością podchodzimy do dezynfekcji klamek, poręczy czy toalet. Czyszczenie odbywa się nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. W wielu punktach na terenie targów umieszczone zostały podajniki z płynem dezynfekującym oraz instrukcje dotyczące prawidłowego mycia rąk – tłumaczy Józef Szyszka.

Oferta uczestnictwa Kontakt Zakres tematyczny Strefa Wystawcy