Konferencje, wystawy, szkolenia

Poznański blok targów technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to nie tylko ekspozycja. Targom Drema, Furnica i Sofab 2018 (11-14.09) towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń.

Po raz trzeci odbędzie się w tym roku Ogólnopolski Kongres Meblarski „GLOBALNE STANDARDY - GLOBALNA KONKURENCJA” organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Kontynuowany będzie także udany projekt DREMA DZIECIOM I SENIOROM W jego ramach w pawilonach działać będą dwie pokazowe fabryki, które umożliwią zwiedzającym obserwowanie poszczególnych etapów produkcji mebli. W ubiegłym roku wykonano łącznie 15 zestawów mebli dla dzieci i seniorów, które przekazane zostały Caritas Archidiecezji Poznańskiej i stamtąd trafiły do najbardziej potrzebujących placówek opiekuńczych.

Tegorocznymi nowościami będą między innymi: studio na żywo Dom i Drewno, Akademia Pelletu, Strefa BHP, warsztaty produkcji mebli InfoTEC WorkShop. Zapoczątkowana koncepcja z poprzedniej edycji Wystawa Design w Drewnie przekształci się w projekt DREMA DESIGN, który pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji. Ideą powstania tej strefy jest wspieranie projektantów oraz ludzi z pasją, aby pomóc im wypromować nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

Wiecej informacji o programie wydarzeń wkrótce!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact