MEBLE POLSKA 2019: 85 proc. powierzchni już zamówione

Black Red White, największy wystawca targów MEBLE POLSKA, zarezerwował już powierzchnię ekspozycyjną na kolejnej edycji tego wydarzenia, które odbędzie się w Poznaniu od 12 do 15 marca 2019 r. Podobnie jak w poprzednim roku stoisko BRW zajmie 1500 mkw.

Mimo, że do terminu zgłoszeń pozostały jeszcze prawie dwa miesiące wystawców, którzy potwierdzili swój udział w największych międzynarodowych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej jest znacznie więcej. – Powierzchnię w dotychczasowych halach wystawowych mamy już zarezerwowaną w 85 proc. Najprawdopodobniej na potrzeby ekspozycji uruchomimy dodatkowe pawilony niezajmowane do tej pory przez wystawców targów meblowych – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.

Skąd takie zainteresowanie tym wydarzeniem? Meble Polska to jedyne w Polsce targi meblowe, których termin mają zapisany w kalendarzu kupcy meblowi na całym świecie. Dla nich wydarzenie to stanowi największą i najbardziej kompleksową prezentację oferty polskiej branży meblowej. W edycji 2018 uczestniczyli przedstawiciele najważniejszych grup zakupowych i sieci handlowych z prawie 60 krajów. Udział zwiedzających z zagranicy wyniósł aż 34 proc.

fotobueno_meble_polska_16-03-2017_i-111.

Wśród firm zainteresowanych udziałem w przyszłorocznej edycji jest sporo producentów mebli, którzy po raz pierwszy będą w Poznaniu w charakterze wystawcy, np. Restyl czy Matex. W targach MEBLE POLSKA coraz częściej uczestniczą też firmy zagraniczne, które chcą w ten sposób dotrzeć do kupców meblowych z całego świata. Zainteresowanie stoiskami wyrazili przedstawiciele producentów mebli z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Rumunii.

Zgłoszenia do udziału w targach MEBLE POLSKA w promocyjnych cenach można przesyłać do 31 października.

 

button_zapytaj-o-oferte-udzialu-w-targac

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact