Targi Meble Polska 2019 dobiegły końca!

Cztery dni intensywnych rozmów i negocjacji biznesowych na stoiskach wystawców Meble Polska za nami. Po raz kolejny poznańskie kontraktacje meblowe potwierdziły swą wyjątkową rolę jednego z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli.

W bloku targów Meble Polska, Home Decor i Arena Design uczestniczyło około 25.000 osób z ponad 60 krajów. "Słabsza koniunktura gospodarcza u naszych najważniejszych partnerów handlowych nie wpłynęła w żaden sposób na zainteresowanie kupców meblowych tegoroczną edycją targów. Szczególnie pozytywnie zaskoczyła nas też liczba handlowców, którzy przyjechali w tym roku do Poznania z nowych perspektywicznych rynków, jak Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie czy Chiny" - mówi dyrektor targów Meble Polska Józef Szyszka. Ze wstępnych danych wynika, że do Poznania przyjechali przedstawiciele wszystkich liczących się grup zakupowych i sieci salonow meblowych z Europy oraz wielu hurtowych dystrybutorów mebli z innych kontynentów.

Szczegółowe dane dotyczące struktury zwiedzających opublikujemy, gdy tylko do systemu wprowadzone zostaną wszystkie dokumenty wstępu zarejestrowane przez czytniki.

Dziękujemy wszystkim Wystawcom i Zwiedzającym za współudział w tworzeniu tego wyjątkowego wydarzenia. Do zobaczenia za rok! Termin kolejnej edycji podamy wkrótce.

collage2.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni